Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nakupování ♥

13. 8. 2012

 Nakupování

  Je pro nás dámy tím nejlepším odreagováním co znám... :) Každá milujeme ten pocit když dostaneme kapesné, nebo když máme narozeniny nebo něco oslavujeme tak jako dárek peníze za které můžeme jít na nákupy.. nebo čekáme na výplatu až nám příjdou peníze abychom mohli jít nakupovat. :)
Já osobně neznám lepší pocit než jít, vzít peníze.. a prostě si nakoupit to, co se vám líbí a zkrátka si udělat radost. :) Je to různé, někdo nakupuje rád různou drogérii, někdo zase kosmetiku, někdo oblečení a někdo šperky a bižuterii nebo boty. Já nakupuju od každého něco. :) Kolikrát když se nudím si vezmu papír a tužku a sepisuji si věci co bych si chtěla ještě pořídit, sleduju na internetu jak výrobek lidi komentujou.. a pokud je více negativních komentářů tak si třeba přece jen zamyslím jestli nebude lepší si koupit jiný výrobek. :)

 

shoping.jpg

 

Každá žena by si přála aby sní šel její muž či přítel nakupovat, aby ji to zkritizoval, popřípadě ji poradil co ji sluší.. jenže jak už známo někteří pánové na to zkrátka nejsou... a hledaj jiný způsob trávení dne jinde než zrovna v obchodě! :) Musíme to tolerovat, nemají rádi ty davy lidí, stresující a pro ně možná smradlavé prostředí.. pokud tam prostě nevoní třeba benzín nebo jídlo, tak to není nic pro ně.. :D To samé jako nás ženy by zrovna moc nebavilo jít sníma někam na fotbal, nebo do hospody na pívo... mnohé znás by to nebavilo, a taky nás nenutí pojď tam semnou apod. Proto bude lepší když je do nakupování přemlouvat nebudem.. prostě pokud budou chtít tak půjdou.. pokud ne.. kde jaký přemlouvání je zbytečný. :)
A pokud je budete do těch krámů tahat nuceně.. věřte že jim to ještě víc zhnusíte.. takže je možná lepší čekat že se stane zázrak a půjdou tam s vámi!! :)
Asi žádná z nás nechodí moc ráda na nákupy sama, ale když prostě  žádná kamarádka nemá čas, nebo ani ten přítel nemůže jít tak zkuste říct někomu z rodiny :) třeba mamince, či babičce.. a nebo třeba nějakýmu kamarádovi :) Třeba potom si přítel uvědomí že se mu vůbec nelíbí že chodíte na nákupy s kamarádem  a raději s vámi  pujde on sám! :) 

profimedia-0029466410.jpg

Pokud ani tohle nezabere.. běžte prostě sama.. já kolikrát jdu na nákupy sama.. :) vlastně pořád chodím sama.. málo kdy se mi stalo že semnou někdo šel! Jelikož nemám kamarády na dosah, a přítel na nákupy moc není tak prostě chodím sama. Jen tak projdu krámy... zjistím kde co maj, kde maj slevy, kde jaký novinky, kde maj zkrátka to co by se mi nejvíc líbilo.
Dobré je to také když máte nervy!! :) Věřte že během chvíle na tu špatnou náladu zapomenete a vzápetí chytnete náladu dobrou.. :)

 

Jak často nakupujete? Chodíte na nákupy sami nebo s někým? Co nakupujete nejraději? Pište do komentů... :-* vaše Raduše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář