Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přiblížení stylu BARBIE ♥

24. 7. 2012

 BARBIE STYL 

 - Je to styl v neomezeném věku, mohou ho preferovat slečny školního věku, dospívající slečny ale také zralé ženy. Všude na internetu najdete nekonečně dlouhé a opakující se texty, jak v barbie stylu hraje důležitou roli růžová barva.. ale není tomu tak.. dříve to byl trend, každý si představil slečnu ( či ženu ) která měla světlé blond vlasy a od hlavy dolu byla oblečená v růžovém oblečení. Dnes se v barbie stylu rozmáhají různé barvy.. například fialová, modrá, tyrkysová, zelená, žlutá.. zkrátka každá barva kterou si usmyslíte. :) A experimentování s barvami je opravdu častá záležitost, která teď prostě letí. :)

 

634756_stock-photo-barbie-doll-girls-pink-vanity-table-fashion-designer.jpg


- Podle mého názoru, jde o styl, kde se dotyčná slečna či žena stará jak o svůj zevnějšek tak i o svůj vnitřek... tím mám namysli že nezáleží na tom jak se žena nalíčí a oblíkne, ale jde i o její zdraví.. jak už všechny ženy víme tak pro krásu je důležité i zdraví, tudíž bychom měli mít dostatek všech potřebných látek v těle hlavně vitamínů a žít zdravým stylem, tudíž vynechat naprosto cigarety, ostatní drogy a alkohol, sem tam když si žena dá sklenku vína nebo nějakého likéru není to žádná tragédie a nijak extra to váš vzhled a zdraví neovlivní... :) Já osobě nekouřím, mám spoustu kamarádů kteří kouří i moji rodiče kouří ale mě cosi odrazuje k tomu to požívat... tudíž cigarety pro mě vždy byly a budou tabu. 

 

- Takže co doporučuju pro vaše zdraví ktere působí na krásu?---> dostatek tekutin, jíst kdy máte potřebu, spánek je také důležitý, sportovat (jízda na kole, kolečkových bruslích, tanec, fitness, procházka se psem apod.) , dálepak nekouřit , pít alkohol s mírou, být v pohodě - stres určitě také našemu organismu neprospívá a dokáže nadělat velkou neplechu a určitě hlavně správná hygiena.. takže dbát o sebe jak z psychické stránky tak i z fyzické :-*

- Už jsem vám uvedla včem spočívá tento barbie styl... ale ještě to trochu upřesním...
Ženy, které tento styl preferují dbají na to aby vypadaly půvabně a přitažlivě, jsou pečlivé proto pro svou krásu udělají maximum, jsou čistotné a nemají rády nepořádek. Jsou společensky založené a snaží se s každým člověkem vyjít. Nerady se hádají a málokdy u nich je špatná nálada, většinou z nich třeští optimismus a  nechybí jim úsměv na tváři. Tyto osoby si dokážou vystačit sami. Pomluvy a narážky neřeší... lidé v tomto světě jsou zlí a závistiví, tudíž jsou stímto faktem smířený a nedělaj si stím velkou hlavu. Vždy si určí nějaký cíl a za ním si jdou. Jsou to mírumilovné osůbky, který mají smysl pro humor, rádi se baví, pomůžou v nouzi a jsou víc než laskavý, nedokážou ublížit někomu na kom jim záleží ani živému tvoru. Pro svoji rodinu by udělaly vše. Všechny spisy a věci mají poctivě zapsané a srovnané a hlavně přehledné. Nepovyšují se nad druhé ale jsou sebevědomé. Žijí si pohodový život ,a i když jsou špatné chvíle, snaží se na tom najít něco pozitivního. 


POZOR!!! -- > většina holek či žen, se nechová tak jak by správná "barbie" měla, ale myslí si že je to dobré.. ne každá z nich je opravdu taková jaká se od pohledu zdá i někdy za tím krásným, roztomilým obličejíčkem a úsměvem se může skrývat zlá chladná tvář, která nemá s barbie nic společnýho..

 

ptk41ee22_2410_d011_00144r.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář